RODO


Wyjątkowa jakość, niepowtarzalny smak!

Delikatny dym drewna bukowego sprawia, że ryba wędząc się na gorąco pozostaje soczysta i aromatyczna. Ta naturalna metoda wędzenia w tradycyjnych kamiennych piecach różni się od powszechnie dzisiaj stosowanych. Krótki czas pobytu w piecu i wysokie temperatury zapewniają rybom zrównoważony, aromatyczny smak i równocześnie delikatną konsystencję. Wydajność tej metody jest nieco mniejsza w porównaniu ze współczesnymi piecami elektrycznymi, ale w Pommernfisch cenimy wyjątkową jakość naszych produktów.

Świeżo złowione ryby przed procesem wędzenia poddawane są wnikliwej kontroli jakościowej. Potem są ręcznie filetowane z zachowaniem najsurowszych warunków higienicznych. Na koniec, aby nasze specjały trafiły nieuszkodzone do klientów są zamykane w gazie obojętnym w wysokiej klasy opakowania gwarantujące zachowanie smaku i aromatu.

Utrzymanie najwyższych standardów produkcji dla wszystkich wyrobów Pommernfisch sprawia, że są one znakomitą przystawką lub przekąską. Wysokowartościowe białko, niewielka zawartość tłuszczu, mało kalorii decydują , że delikatesy Pommernfisch znakomicie wzbogacają nowoczesną dietę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą !!!POMMERNFISCH Spółka z o.o.,
ul. Słowackiego 1, 78-220 Tychowo
telefon +48 94 311 50 41, fax +48 94 311 50 71,
e-mail: biuro@pommernfisch.pl